demo
demo

ZAJĘCIA TANECZNE
& SPORTOWE

Naszą wizytówką wciąż pozostaje taniec towarzyski, jednak z roku na roku coraz większą rolę odrywają nasze zespoły tańca współczesnego i nowoczesnego. W Szkole Tańca Poezja kładziemy nacisk na najwyższy poziom nauczania i organizacji. Zajęcia prowadzone są w trzech salach wyposażonych w lustra, dzięki czemu możemy skupić się perfekcyjnym wyprowadzeniu każdego ruchu oraz stałym doskonaleniu umiejętności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo
firma

OFERTA DLA FIRM

Integracja poprzez taniec lub taneczne show dla gości - to tylko dwie z wielu propozycji jakie przygotowaliśmy dla naszych biznesowych kontrahentów. W zależności od charakteru realizowanego wydarzenia przygotowujemy oprawę artystyczną na indywidualne zamówienie klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo
urodziny

TANECZNE URODZINY

Roztańczone urodziny w Szkole Tańca Poezja to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla Twojego dziecka i jego gości. W czasie trwania urodzinowego przyjęcia na wszystkich uczestników czekać będzie moc wyjątkowych atrakcji zapewnionych przez naszych uśmiechniętych animatorów! Pozostajemy otwarci na propozycje i sugestie, każde przyjęcie dopasowywane jest do oczekiwań jubilata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo
dieta

DIETETYK

Prawidłowe odżywianie przyczynia się do podniesienia efektywności treningu i poprawy wyników. Aby zadbać o doskonałą formę i zdrowie naszych podopiecznych, od 2017 roku współpracujemy z dyplomowanym dietetykiem. Regularne konsultacje pomagają dopasować jadłospis do zapotrzebowania kalorycznego oraz bezpiecznie chudnąć lub przygotowywać ciało na budowanie masy mięśniowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

NAPISZ DO NAS

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Jesteśmy do dyspozycji.